Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Оливи моторні


Моторне масло застосовується для змащування деталей двигуна.

За хімічним складом моторні масла поділяються на синтетичне (найбільш дорогі і забезпечити найкращі умови охолодження деталей двигуна), мінеральне (вони значно дешевше, мають ряд обмежень, зумовлених технологією виробництва) і напівсинтетичне що є компромісом за ціною і якістю між цими маслами.

У ролі синтетичної бази виступають звичайно поліальфаолефіни (ПАТ) або естери, або їх суміш. ПАТ - це вуглеводні з довжиною ланцюжка порядку 10 ... 12 атомів. Отримують її шляхом полімеризації (простіше кажучи - з’єднання) коротких вуглеводневих ланцюжків - мономерів з 3 ... 5 атомів. Сировиною для цього зазвичай служать нафтові гази - бутилен і етилен. Естери представляють собою складні ефіри - продукти нейтралізації карбонових кислот спиртами. Сировина для виробництва - рослинні олії, наприклад рапсова, або, навіть, кокосове. Естери мають ряд переваг перед усіма іншими відомими основами. Молекули естерів полярні, тобто електричний заряд розподілений в них так, що молекула сама «прилипає» до металу.

Мінеральне масло отримують з нафтових фракцій вуглеводнів, киплячих при температурі 300 - 400 градусів Цельсія.

Хімічний склад мінеральних основ залежить від якості нафти, меж википання відбираються масляних фракцій, а також методів і ступеня їх очищення. Мінеральна основа - найдешевша. Це продукт прямої перегонки нафти, що складається з молекул різної довжини і різної будови. Через цю неоднорідності - нестабільність в’язкісно - температурних властивостей, висока випаровуваність, низька стійкість до окислення. Мінеральна основа - найпоширеніша у світі моторних масел.

Основна характеристика масла - це його в’язкість. В’язкість масла це здатність залишатися на поверхні деталей двигуна під час їх роботи і при цьому зберігати текучість. В’язкість масла позначається наприклад так «SAE10W-40». У цих цифрах зашифрований робочий температурний діапазон даного масла. У даному випадку цифра «40» вказує, що масло може використовуватися при температурі повітря до 40 градусів за Цельсієм. А позначення «10W» вказує на нижню температурну межу при експлуатації взимку і чим менше ця цифра - тим краща. Таким чином, масло «10W-40» оптимально підходить для використання при температурі приблизно від -25 градусів (від 35 віднімає значення попереднє «W») до 40 градусів Цельсія.

При виборі моторного масла слід звернути увагу на тип двигуна вашого автомобіля.

На упаковці дизельного моторного масла повинні бути літери СF, CJ, SIі або B1, B2, B3 ...

Якщо у вас бензиновий двигун - треба шукати літери SM, SJ, SGі, A1, A2, A3 ...

Якщо таких позначення ні - значить масло універсально.

Деякі виробники на упаковках прямо вказують що масло відповідає внутрішнім стандартам виробників (BMW, Audi, Ford, Mercedes, Citroen, VW ...), це означає, що масло в чомусь краще підходить для двигуна певного автомобіля, ніж аналогічне масло без фірмової маркування.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете і зможете придбати автомобільне масло провідних виробників: VDVA, ARAL, BIZOL, CASTROL, DELPHI, ELF, ESSO, GNL, GROM-EX, LIQUI MOLY, LUXOIL, MANNOL, MOBIL, SHEL, TOTAL, VENOL , ZIC, ВАМП, ТНК, ХАДО, ЮКОЙЛ.

Ціни та наявність товару оновлюються щодня.