Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Акумулятори


Акумулятор - прилад для накопичення електричної енергії з метою її подальшого використання.

Автомобільний акумулятор виконує кілька функцій: запускає двигун, живить деякі електричні пристрої, наприклад, сигналізацію, коли двигун не працює, також він "допомагає" генератору, коли той не справляється з навантаженням.

Основні технічні характеристики акумуляторів:

Ємність, виражена в ампер-годинах (Ah). Вона характеризує здатність акумулятора давати певний струм протягом певного часу. Наприклад, ємність 40 ампер-година означає, що акумулятор може давати струм в 1 ампер протягом 40 годин (або в 2 ампери протягом 20 годин і т.д.).

Пускова потужність. А саме - величина максимальної вихідної потужності, яку акумулятор може видавати протягом 30 секунд при температурі мінус 18 градусів С. Цей показник характеризує здатність акумулятора запускати холодний двигун.

Резервна ємність. Цей параметр, особливо шанований в Америці, показує інтервал часу (у хвилинах), протягом якого акумулятор здатний давати струм 25А (тобто протягом якого часу він зможе підміняти собою вийшов з ладу генератор).

Залежно від складу електроліту акумулятори бувають кислотними і лужними.

У кислотних акумуляторах електролітом служить водний розчин сірчаної кислоти, в якому деяка частина молекул останньої розпадається на позитивні іони водню і негативні іони кислотного залишку. При цьому розчин в цілому залишається електрично нейтральним.

Лужні акумулятори, які на відміну від кислотних, можуть експлуатуватися при низьких негативних температурах навколишнього середовища. Найбільше застосування знаходять лужні нікель-кадмівие (НК) і нікель-залізні (НЖ) акумулятори.

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати купити чи замовити автомобільні акумулятори провідних виробників: AUTOPART, BOSCH, ISTA, FIRE BALL, PLAZMA, SANFOX, VARTA, WESTA, MUTLU, А-МЕГА і багато інших. Всі акумулятори розміщені в каталогах від 44 до 225 Ампер / Часів.

Купити автомобільний акумулятор ви зможете прямо на сайті або заповнивши форму замовлення запчастин. Всі акумулятори мають гарантію. Ціни на автомобільні акумулятори та наявність товару оновлюються щодня.