Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Дитячі сидіння

Код товару

Назва товару

Ціна

nophoto

Код товару: 38707

Бустер дитячий Kids SafeUp XL (II + III) Pantera Black / НЕ 783 100

1 269.84 грн. Товар закінчується

nophoto Новинка

Код товару: 21284

Сидіння дитяче Mars сірий (15-36кг)

941.82 грн. Товар є в наявності


Дитяче сидіння (автокрісла) - це сидіння, яке встановлюється в автомобіль для перевезення дітей. Офіційна назва дитячого сидіння - «дитяче утримує пристрій».

Штатні ремені безпеки автомобіля розраховані на габарити дорослих людей. Для перевезення дітей з народження і приблизно до 12 років (до того моменту, поки дитина не досягне ваги в 36 кг або його зростання не складе більше 1,5 метра) призначені дитячі автокрісла.

Головне завдання дитячого автокрісла - забезпечити безпеку маленького пасажира, причому не тільки у випадку ДТП, але також при різкому гальмуванні або екстреному маневрі. Важливо, щоб дитяче автокрісло було правильно закріплено в салоні автомобіля, а дитина в ньому був правильно пристебнутий. Також дитячі автокрісла допомагають малюкам подорожувати з комфортом. Забезпечити безпеку маленького пасажира - це головна, але не єдине завдання, з якою успішно можна справиться, простягнув дитини в автокріслі. Багато дітей починають краще переносити поїздки, тому що їх перестає заколисувати, їм зручніше грати і дивитися у вікно. До того ж, самі водії стають спокійнішими, тому що тепер вони можуть повністю зосередиться на дорозі, знаючи, що дитина в автомобілі в безпеці, максимально можливої ??на сьогодні. Ми пропонуємо Вам дитячі автокрісла для різних вагових категорій. Від 9 до 36 кілограм.