Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Ковпаки на колеса


Ковпаки на колеса авто призначені для захисту коліс і як декоративний елемент коліс. Функція захисту коліс необхідна взимку, тому, що ковпаки зможуть захистити колеса від снігу, сльоти, солі та інших супутніх цьому періоду сумішей.

В даний час ринок пропонує велику кількість різних ковпаків. Для того, щоб зробити правильний вибір ковпаків для авто необхідно знати, на які параметри звертати особливу увагу. Автомобільні ковпаки виконують дві функції:

  1. Зазисна. Особливо актуальна в зимовий час. Саме ковпаки на колесах візьмуть всі «принади»: лід, сніг, бруд, реагенти, якими посипають дороги. При цьому зовнішній вигляд ковпаків обов'язково постраждає. Однак, замінити цей аксесуар буде куди дешевше, ніж зіпсовані корозією колісні диски.
  2. Декоративна. Ковпаки додадуть родзинку зовнішньому вигляду вашого автомобіля. Колеса будуть виглядати куди красивіше, ніж на рідних дисках.

На що слід звернути увагу, купуючи ковпаки на колеса:

  1. Матеріал. Найбільш популярний пластик, який буває різний. Рекомендується вибирати як можна більш м'який пластик. Такі ковпаки найменше бояться ударів, які неминуче будуть відбуватися при паркуванні і в умовах міської експлуатації авто.
  2. Форма виконання. Ковпаки бувають як плоскі, так і «дуті». Останні виглядають ефектніше. Але і ламаються набагато простіше. Тому доведеться вибирати: або краса, або практичність.
  3. Типи виконання. Бувають відкриті або закриті. У закритих або повністю відсутні вентиляційні отвори, або їх дуже мало і вони маленькі. Такі ковпаки найкраще захищають диски автомобіля, але при цьому страждає охолодження гальмівної системи.
  4. Способи кріплення. В основному використовується кріплення засувками.
  5. Наявність паза під золотник.

Без такого паза вам доведеться щоразу при перевірці тиску в шинах або їх підкачування знімати ковпак, що, погодьтеся, зовсім незручно.

У нашому інтернет-магазині vsedoavto.com ви знайдете ковпаки різного діаметру від 13 до 16 дюймів. Також у нас є модельне ковпаки фірми «Vitol»

Це основні рекомендації, а остаточний вибір за вами.