Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Автокосметика


Кожен автолюбитель намагається зберегти свій автомобіль у відмінному стані, однак щоб ваш ""сталевий"" друг виглядав ідеально недостатньо своєчасного ремонту і техобслуговування. Турбота про зовнішній вигляд машини теж вимагає сил і уваги, і тут не обійтися без автокосметики та автохімії, які не тільки допомагають додати автомобілю зовнішній лиск, а й зберегти його в ідеальному стані і продовжити термін експлуатації.

Автокосметика застосовується головним чином для захисту автомашини від несприятливих впливів навколишнього середовища і доданню їй красивого зовнішнього вигляду. Автохімія призначена для догляду за різноманітними системами автомобіля. Сьогодні в автохімія й автокосметика представлена ??у величезному асортименті, тому кожен автолюбитель повинен знати, для чого призначені певні кошти і що слід придбати для збереження і краси автомобіля. Спробуємо розібратися в основних видах і в їх призначення.

 • Автошампунь - призначений для мийки кузова автомобіля, створює рясну піну, добре розчиняється в теплій або холодній воді. Деякі автошампуні містять поліруючі добавки або захисні воски, які забезпечують блиск і збереження лакофарбового покриття.
 • Склоочисники з нашатирем, видаляють бруд з поверхні автомобільних стекол, не рекомендується застосовувати для протирання кузова, адже утримання нашатирю може призвести до помутніння фарби.
 • Поліролі для скла дуже ефективні для нових стекол, видалять каламутність стекол фар, додадуть прозорість.
 • Очищувачі плям з лакофарбового покриття автомобіля - видаляють стійкі плями від бітуму, комах, смоли та інше, у розведеному вигляді можуть використовуватися як шампунь.
 • Очищувачі гуми, пластику, вінілу освіжають деталі оздоблення салону, оберігають від передчасного розтріскування і старіння. Можна використати для чищення панелі приладів, оббивки дверей, торпедо, стелі.
 • Очисники та поліролі хрому прибирають корозійні плями з хромованих поверхонь. Запобігають появі плям, за допомогою захисної полімерної плівки на поверхні.
 • Поліроль також вельми необхідна для догляду за автомобілем. Важливо використовувати якісну марку, у складі засобу обов’язково має зазначатися одне з цих коштів - тефлон, силікон, віск.

Поліролі бувають декількох видів:

 1. Кольоронасичені - містять пігменти фарби, освіжають колір кузова, але не створюють захисного покриття.
 2. Абразивні - містять тверді частинки, які знімають верхній шар лакофарбового покриття, загладжуючи дрібні подряпини. Захоплюватися ними не варто, краще полірувати окремі частини кузова.
 3. Воскові - безбарвні, надають блискучий, свіжий вигляд машині. Не володіють захисними властивостями.
 4. Захисні - найбільш часто вживані та ефективні, створюють тонку захисну плівку, стійку до впливу несприятливих факторів.

Також є перетворювачі іржі, які використовують для видалення корозії або перед фарбуванням і воскові олівці - потрібні для маскування дрібних сколів і подряпин, дають лише косметичний ефект, і вимагають регулярного оновлення.