Каталог товарів

УВАГА: ЗАМОВЛЕННЯ ОФОРМЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КОРЗИНУ САЙТУ.
ЗАМОВЛЕНЬ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ МИ НЕ ПРОВОДИМО!

Подумайте! Вам дійсно потрібно надрукувати цю сторінку?
Сайт vsedoavto.com.ua виступає за збереження природи. Потрібну інформацію Ви завжди можете відправити собі на e-mail чи мобільний телефон

Ароматизатори автомобільні


На сьогоднішній день автомобільні ароматизатори є нестандартними сувенірами, які можна зустріти практично в будь-якій машині. Кожному власнику автомобіля хочеться відчувати в своєму транспортному засобі максимальний комфорт. І часто цьому заважають всілякі неприємні запахи: сигаретний дим, запах бензину і пр. Вихід з цієї ситуації - придбання автомобільного ароматизатора.

Ароматизатори бувають різних видів: сухі, рідкі, гелеві та всім відома «Ялинка».

Сухі виготовляються в гранулах, у вигляді фігурок, які просочені ефірними маслами, у вигляді саше (мішечки, набиті сухими листям або пелюстками квітів). Такі ароматизатори володіють ненав’язливим запахом, їх можна класти під сидіння, на приладову панель, вообщем в будь-яке місце салону.

Але сухі засоби досить швидко втрачають ароматичні властивості.

Гелеві ароматизатори є ємність зі спеціальною композицією, яка поступово випаровується через мембрану. Коробочки з гелем надійно клеяться до торпеді авто, і ви зможете забути про неприємні запахи в салоні на цілих 4 місяці.

Але парфумерні композиції в гелевих засобах подобаються не всім, вони, як кажуть, на любителів, так і їх вартість досить висока.

Рідкі ароматизатори випускаються у флаконах і підвішуються на дзеркало заднього виду або кріпляться до дефлектори. Завдяки кондиціонеру і теплому повітрю рідина починає випаровуватися. Такі ароматизатори будуть радувати вас приблизно два місяці.

«Ялинка» - це просочена парфюмерним речовиною фігурка з картону, яка вішається на дзеркало. Вона має стійкий запах, а головне низьку ціну, тому «Ялинку» може дозволити собі будь-який водій.

У мінуси можна записати той факт, що вона швидко випаровується, і її доводиться часто міняти.

При покупці ароматизатора для машини, психологи рекомендують звертати особливу увагу на властивості різних запахів. Вважається, що аромат ялинки або сосни, а так само цитрусові (грейпфрут, мандарин, апельсин) покращують реакцію автомобіліста і відмінно бадьорять. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ароматизатори таких фірм ""Aqua"", ""Areon"", ""Aroma"", ""Dr. Marcus"", ""Exotica"" та багатьох інших